• Oprawa miękka
  • 168 stron wypełnionych cenną wiedzą
  • darmowa wysyłka! (tylko w okresie przedsprzedaży, realizacja po 01.10.2017)

Przewaga: Ty! Pakiet

Kup pakiet w promocji


na arkajordan.pl

KUP TERAZ!

Dodatkowo:

E-BOOK dostosowany do twojego urządzenia mobilnego. Dogodne formaty, dla lepszego odbioru:
PDF, ePUB, MOBI

Audiobook. Kilkugodzinne nagranie audio, ułatwiające odbiór treści podczas treningu, jazdy samochodem, spaceru czy zwykłego odpoczynku. Format .mp3, jakość 320 kbps. Audiobook w wersji cyfrowej.

Mapa myśli. Rysunkowe streszczenie zawierające główne motywy książki Przewaga: Ty! Cała książka w jednym pliku.


Czym tak w ogóle jest mapa myśli i dlaczego jej rola w zapamiętywaniu informacji jest nieoceniona?


Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek przeczytać bardzo ważną lekturę i odnieść wrażenie, że informacje które z niej przyswoiłeś gdzieś nagle wyparowały?


To naturalne... nawiązując do krzywej zapominania, już po zaledwie kilku dniach od momentu zapoznania się z informacjami, ich zapamiętana ilość drastycznie spada do poziomu poniżej 30%. Przewaga: Ty! zawiera ogrom wiedzy związanej z tenisem, która została sprytnie opakowana w formę mapy myśli, co streszcza najważniejsze zawarte w niej postulaty w jednym pdf’ie! Produkt w formie cyfrowej.

Dziennik tenisisty. Jest to prosty dokument jednostronicowy, pozwalający na bieżąco kontrolować postępy oraz planować dalszą ścieżkę rozwoju. Pozwala śledzić najistotniejsze parametry gry, planować strategię na kolejne mecze oraz zawiera szereg kluczowych pytań, które pomogą ci przygotować się do kolejnego pojedynku na korcie. Niezbędnik każdego gracza! Produkt w formie cyfrowej.

KUP TERAZ!

Kontakt:
Arka Jordan - twój internetowy instruktor tenisa
e-mail: fejkiel.damian@gmail.com
tel.
+447459121137 / 530136927

DOSTAWA

Poczta Polska - 7,90 zł