• Oprawa miękka
  • 168 stron wypełnionych cenną wiedzą
  • mnóstwo wartościowych dodatków!

Przewaga: Ty! Pakiet VIP

KUP TERAZ!

Kup moją książkę


na stronie arkajordan.pl

Dodatkowo:

E-BOOK dostosowany do twojego urządzenia mobilnego. Dogodne formaty, dla lepszego odbioru:
PDF, ePUB, MOBI

Mapa myśli. Rysunkowe streszczenie zawierające główne motywy książki Przewaga: Ty! Cała książka w jednym pliku.


Czym tak w ogóle jest mapa myśli i dlaczego jej rola w zapamiętywaniu informacji jest nieoceniona?


Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek przeczytać bardzo ważną lekturę i odnieść wrażenie, że informacje które z niej przyswoiłeś gdzieś nagle wyparowały?


To naturalne... nawiązując do krzywej zapominania, już po zaledwie kilku dniach od momentu zapoznania się z informacjami, ich zapamiętana ilość drastycznie spada do poziomu poniżej 30%. Przewaga: Ty! zawiera ogrom wiedzy związanej z tenisem, która została sprytnie opakowana w formę mapy myśli, co streszcza najważniejsze zawarte w niej postulaty w jednym pdf’ie! Produkt w wersji cyfrowej.

Dziennik tenisisty. Jest to prosty dokument jednostronicowy, pozwalający na bieżąco kontrolować postępy oraz planować dalszą ścieżkę rozwoju. Pozwala śledzić najistotniejsze parametry gry, planować strategię na kolejne mecze oraz zawiera szereg kluczowych pytań, które pomogą ci przygotować się do kolejnego pojedynku na korcie. Niezbędnik każdego gracza! Produkt w wersji cyfrowej.

Analiza wideo. W ramach trzeciego pakietu będziesz mógł poddać analizie wybrane uderzenie tenisowe np. forhend, bekhend, serwis itp. oraz otrzymać ode mnie informacje, co z nim jest nie tak i jak można temu zaradzić. Jeżeli utknąłeś w martwym punkcie, a twój instruktor rozkłada bezradnie ręce, jest to świetna okazja, aby wydostać się z niego i popchnąć swoją grę na przód! Po zapisaniu się, dostaniesz ode mnie dokładne instrukcje jak się nagrać i gdzie przesłać materiał. Analizy dokonuję w terminie do 72 godz. od otrzymania filmu.

Wideo kurs: Rytuał Mistrza. Kompletna rutyna przed i potreningowa zawierająca ćwiczenia przygotowujące do wysiłku na korcie oraz niezbędne elementy potreningowe, lekceważone przez większość amatorów tenisa. Korzyści z kursu to profilaktyka kontuzji w tenisie, poszerzenie zakresu ruchomości stawów oraz pomoc w regeneracji potreningowej. Produkt w formie cyfrowej. Cena poza pakietem to 57 zł.

Bonusowy rozdział. Tajniki gry deblowej, to zbiór sprawdzonych i skutecznych porad dla graczy chcących zwyciężać w grze podwójnej. Poznaj podstawowe formacje, dowiedz się co będzie kluczową umiejętością w grze podwójnej, jak zagrywać piłkę w określonej sytuacji meczowej, jak się komunikować i poruszać po korcie oraz jak wykorzystać mentalny potencjał twojej drużyny. Produkt w wersji cyfrowej.

KUP TERAZ!

Kontakt:
Arka Jordan - twój internetowy instruktor tenisa
e-mail: fejkiel.damian@gmail.com
tel.
+447459121137 / 530136927

DOSTAWA

Poczta Polska - 7,90 zł